Bonne Maman

Hledáte něco velmi zvláštního?

O nás

Nejlepší chuť jako z kuchyně našich babiček

Gedeckter Frühstückstisch

Nejlepší chuť jako z kuchyně našich babiček

Okolí malebné vesnice Biars-sur-Cère v srdci jižní Francie je proslulé tím, že se zde rodí velké množství nejrůznějších druhů ovoce. Tuto bohatou úrodu ovoce využívá už od pradávna jistá rodinná firma pro výrobu sladkých marmelád podle kreativních receptů: Bonne Maman.
Bonne Maman se každému receptu věnuje od začátku s maximální pečlivostí: od výběru těch nejlepších přírodních surovin až po šetrné zpracování s láskyplnou péčí.

Marmelade

Nejvyšší kvalita, dokonale zralé plody a kvalitní třtinový cukr se mění na chutné marmelády – zcela bez konzervantů. Přesně tak, jak to známe z kuchyní našich babiček! Staré dobré časy připomíná i nadčasově krásný obal těchto marmelád: červeno-bílé kostkované víčko, tradiční fasetové sklo a etikety psané písmem, které jako by bylo psané rukou. Bonne Maman se s každým sladkým soustem postará o příjemné vzpomínky a pocit pohody.
Marmeládami to však pouze začíná: S velkým nadšením se firma Bonne Maman v průběhu let pustila i do výroby dalších kreativních dobrot, které neustále zdokonaluje. Ať už se jedná o lákavý kaštanový krém s nádechem vanilky, jemné tartaletky s citronovou, malinovou nebo čokoládovo-karamelovou náplní nebo klasické máslové madlenky – Bonne Maman jednoduše osladí každý okamžik.

Vanille Cookie

Proč vlastně marmelády, sušenky a dezerty od Bonne Maman chutnají tak dobře?

 Je to dáno surovinami?

 Je to dáno surovinami?

 Je to dáno surovinami?

Máslo, smetana, vejce a plnotučné mléko jsou nejčastěji používanými surovinami pro přípravu vašich oblíbených sušenek a dezertů. Palmový olej byste ve výrobcích od Bonne Maman naopak hledali marně. Stejně jako barviva a konzervanty. Marmelády vyrábíme z těch nejkrásnějších zralých a ručně vybraných plodů. Suroviny používané firmou Bonne Maman tak značnou mírou přispívají ke kvalitě výrobků.

Nebo je to snad dáno recepty?

Nebo je to snad dáno recepty?

Nebo je to snad dáno recepty?

Recepty Bonne Maman předávané z generace na generaci jsou výsledkem přísného výběru, v jehož rámci jsme v průběhu let ponechali jen ty nejlepší. Recepty jsou založeny na starých francouzských tradicích, postupem času se však vyvíjely a představují tak perfektní spojení autentického charakteru kuchařského umění našich babiček s aktuálními výživovými trendy pro děti i dospělé.

Nebo proto, že jsou vyráběny s láskou?

Nebo proto, že jsou vyráběny s láskou?

Nebo proto, že jsou vyráběny s láskou?

Vzpomínáte si ještě na letní neděle strávené v kuchyni vaší babičky? Lahodné čerstvé ovoce, hrnec na plotně a sladká vůně marmelády, která se pomalu vaří na mírném ohni – to vše pod bedlivým dohledem vaší babičky, která vám prozrazuje přísně střežený rodinný recept. A pak marmeláda na stole se snídaní, čas strávený společně s rodinou a hlavně: všechna ta láska a velkorysost! Protože i to je součástí filozofie firmy Bonne Maman: velká láska k velkorysým výrobkům.