Bonne Maman

Hledáte něco velmi zvláštního?

Udělej si sám

Letní lucerničky

Potřebný materiál

Drát
Čajové svíčky
Čerstvé květy
nebo potpourri

Doba práce: 20 minut

Manuál

Každý má svůj vlastní způsob, jak trávit vlahé letní večery. Nechte letos výrobky ze sklenic Bonne Maman, aby vám rozzářily léto – nádhernými venkovními lucerničkami vlastní výroby ze zavařovacích sklenic a sklenic od kompotu Bonne Maman.

Nejkrásnější na létu je, že člověk může ještě večer užívat chvíle slunečního svitu, a nic nedělá tento zážitek kouzelnějším než útulné venkovní prostředí, kde můžete odpočívat a bavit hosty.

Víme, že mnozí z vás už předvedli svou kreativitu se sklenicemi Bonne Maman, a tyto DIY venkovní lucerny rozhodně patří na „seznam úkolů“. Představují perfektní zahradní doplněk pro osvětlení stolů, cestiček, ale také parapetů a balkonů.

Vše, co pro jejich výrobu potřebujete, je drát, čajové svíčky a čerstvé květy nebo potpourri. Nejdříve odstraňte víčka sklenic. Kolem okraje sklenice omotejte dlouhý drát – můžete i víckrát, aby byla sklenice opravdu pevně uchycená. Potom drát zkruťte a vytvořte z něj oblouk nad sklenicí, který bude držadlem lucerny. Délku držadla můžete upravit podle libosti. Pro upevnění drátu jej nyní protáhněte již smotaným drátem na okraji sklenice a spojte jej s držadlem, až bude možné lucernu bezpečně zvednout.

„Romantikům mezi vámi doporučujeme naplnit sklenice do dvou třetin vodou a nechat na ní plout čajové svíčky. Přidejte do sklenic ještě čerstvé květy nebo potpourri tak, abyste svíčku udrželi uprostřed, a vaše lucerničky vlastní výroby jsou hotovy. Ještě jeden tip: mini skleničky Bonne Maman jsou obzvlášť vhodné pro vytvoření atmosféry večeře při svíčkách.“

Rádi uvidíme vaše venkovní lucerničky v praxi… Pošlete nám své kreativní fotografie buď přímo, nebo na Instagram